טיפים חשובים

הרשמו לקבת מידע על איסלנד

הלגונה הכחולה איסלנד

איסלנד היא מדינה עם נוף מטריף, זוהי מדינה שהים שלה נפגש עם צוקים ענקיים, אחת מתופעות הטבע הרבות הקיימות באיסלנד ומייחדת אותה אלה הרי הגעש הפעילים הנמצאים במדינה.

בשנות השמונים החלו המקומיים להתרחץ במי הלגונה הכחולה שנוצרה בקרבת מקום לתחנת הכוח הגיאותרמית סברצנגי, לאחר שהבינו שמי הים גיאותרמיים משפיעים לטובה החלו מחקרים בנושא.

בשנת תשעים ושניים לאחר מחקרים אינטנסיביים הקימו את הלגונה הכחולה באיסלנד (Blue Lagoon Iceland), שהמשיכו במחקרים בנושא עד שנת תשעים ותשע שהקימו את הלגונה הכחולה לטיפולי עור, לאחר שגילו את הסגולות של המים שיכולים לעזור ולרפא מחלות עור מסוימות כמו לדוגמא פסוריאזיס.

אין ספק שביקור בלגונה הכחולה באיסלנד זוהי חוויה יוצאת דופן שלא כדאי לכם לפספס כאשר אתם נמצאים בטיול באיסלנד, הלגונה הכחולה היא פשוט תופעת טבע מדהימה וגם יכולה לעזור לכם להרגיש יותר טוב, לכן שאתם מתכננים את הטיול שלכם קחו בחשבון את הלגונה הכחולה אתם לא תצטערו על זה.

למה כדאי לבקר בלגונה הכחולה באיסלנד

אלפיים מטרים בתוך כדור הארץ, מי האוקיינוס ​​והמים המתוקים מתערבבים ויוצרים חום צורב ולחץ קיצוני, זה מה שמייצר מי ים גיאותרמיים. את המים האלה מושכים אל פני השטח באמצעות בארות גיאותרמיות, המים שנמשכו עשירים בסיליקה, אצות ומינרלים, שילוב של היסודות האלה מעניקים למים את הסגולות הייחודיות ואת יכולות הריפוי, התחדשות והזנה של העור.

הלגונה הכחולה באיסלנד זהו מרכז המחקר והפיתוח של אנרגיה גיאותרמית, זהו מוסד מדעי ותיק ומאוד מצליח עשה לא מעט גילויים פורצי דרך בתחום. מדענים למדו על היתרונות של המים המיוחדים ולאחר מחקר ארוך הם גילו את הסגולות של המים ושאפשר לרפא בעזרתם מחלות מסוימות.

המחקר המוצלח הוליד את מרכז הלגונה הכחולה שזהו ספא עם מרכז טיפולים באמצעות אנרגיה גיאותרמית, בשנת אלפיים וחמש המקום הורחב והפך להיות גם מלון טיפולים ברמה גבוהה, הכולל מלון יוקרה בן שישים ושתיים חדרים, ספא מדהים שנמצא מתחת לקרקע וכמובן הלגונה הכחולה ועשירה במינרלים, יש במלון גם  שתי מסעדות.

הלגונה הכחולה באיסלנד מעוצבת באופן זורם ביותר שילוב מושלם של הטבע והאדם, כמובן שכל התפיסה של המקום היא ירוקה תוך כיבוד של הטבע והמשאבים שאנו משתמשים בהם.

אם אתם מעוניינים בחוויה מטריפת חושים בלב איסלנד אתם פשוט חייבים להגיע אל הלגונה הכחולה לרחוץ במי אנרגיה גיאותרמית שתעורר את החושים שלכם, והכל בנוף שגם אלף מילים לא יוכלו לתאר את היופי והעוצמה שלו. תוכלו למצוא גם שבילי הליכה בין הרי הגעש כאשר אתם מוקפים באבני בזלת בגדלים אדירים זוהי ללא ספק חוויה רוחנית חזקה מאוד.

הלגונה הכחולה נבחרה על ידי נשיונל ג'יאוגרפיק לאחד מעשרים וחמישה פלאי תבל, המים המיוחדים המרפאים במקום הפכו את הלגונה לאחד המקומות האטרקטיביים בעולם מבחינת תיירות ותיירות מרפא בפרט. 

חופשה בלגונה הכחולה באיסלנד

כאשר אתם מתכננים טיול לאיסלנד כדאי מאוד לקחת בחשבון שילוב של הלגונה הכחולה, אתם יכולים לבקר יום אחד בספא אל להישאר ללון בבית המלון שיש במקום, אין ספק שלינה באחד משני המלונות במקום זוהי חוויה אדירה של טבע ונוף שפשוט קשה לתפוס כמה הוא יפה ומרשים.

כמובן שלינה במלון של הלגונה הכחולה היא ממש לא זולה כך שאתם צריכים לקחת זאת בחשבון כאשר אתם מתכננים את הטיול שלכם לאיסלנד. אם אתם מתכננים טיול יומי ללגונה הכחולה אתם יכולים ליהנות במקום מכמה מסעדות שונות ובית קפה נחמד מאוד, מהבחינה הזאת אתם יכולים להיות רגועים.

בביקור יומי אתם יכולים להנות מספא סגור המעניקים בו מגוון טיפולים עם חומרים גיאותרמיים, או לבלות בלגונה הכחולה באוויר הפתוח מול נוף הרים מדהים.

מחפשים אטרקציות באיסלנד? מעוניינים להירגע בספא ייחודי? כל מה שחושב לשאול על הלגונה הכחולה באיסלנד

זהו אתר נופש הכולל ספא טיפולי ולגונה טבעית כחולה לחלוטין הנמצאת באוויר הפתוח ומכילה מי ים גיאותרמיים בעלי סגולות מרפא שונות. המקום הפך לאחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. כאשר אתם מגיעים לביקור באיסלנד מאוד מומלץ להגיע ללגונה הכחולה ולחוות את המקום המיוחד בלב הטבע.

הלגונה הכחולה באיסלנד נמצאת בלב פארק הגיאופאנס, במרחק עשרים דקות מנמל התעופה של קפלאוויק ובמרחק של חמישים דקות מרייקיאוויק עיר הבירה. הכתובת של הפארק היא: Norðurljósavegur 9 240 Grindavík Iceland

מחירי הכניסה ללגונה הכחולה באיסלנד לביקור יומי מתחילים במאה שמונים שקל, יש מספר חבילות שונות העניקה לכם פעילויות וטיפולים נוספים, שימו לב שמומלץ להזמין כרטיסים מראש ולקחת בחשבון באותו יום לא בטוח שתספיקו לעשות עוד אטרקציות באיסלנד.

ביקור עם ילדים קטנים בלגונה הכחולה באיסלנד הוא פחות מומלץ אך נערים ונערות החל מגיל שש עשרה בהחלט יכולים ליהנות במקום, ולחוות חוויה של פעם בחיים כמו שרק איסלנד יכולה להעניק.

לחזור למשהו ספציפי?