אופנועי שלג מירדאלסיוקול

אופנועי שלג מירדאלסיוקול

עזרה בתכנון טיול לאיסלנד? השאירו פרטים 👇

איסלנד למטיילים
איסלנד למטיילים
‏איסלנד למטיילים ישראלים הקבוצה הסודית – Iceland for Israeli travelers‏

מלונות מומלצים

כרטיסים וסיורים

חשוב לדעת

הרשמו לקבלת מידע על איסלנד

אופנועי שלג מירדאלסיוקול

קשה לחשוב על דרך מהנה יותר לחקור את איסלנד מאשר על אופנוע שלג במרחבים והנופים עוצרי הנשימה של איסלנד, טיול אופנועי שלג מירדאלסיוקול זוהי חוויה אדירה שמתאימה כמעט לכל אחד, איסלנד היא מדינה עם נופים פראיים של הרים, עמקים קרחוני ענק והרי געש פעילים.

בשנים האחרונות בעיקר מאז שאיסלנד הפכה להיות יעד תיירותי כל כך פופולרי ומבוקש על ידי תיירים מכל רחבי העולם, אפשר למצוא מגוון של אטרקציות ייחודיות למדינה שמתרכזות בדרך כלל בנופים המדהימים והטבע עוצר הנשימה שיש למדינה להציע.

טיול עם אופנוע שלג מירדאלסיוקול זוהי חוויה של פעם בחיים, מבחינת בטיחות אתם יכולים להסיר חשש הכל מאובטח כמו שצריך ואתם מלווים לאורך כל הדרך עם מדריך ראשי ועוד עוזר שדואג לשמור על הסדר והבטיחות הכללית.

טיולי אופנועי שלג מירדאלסיוקול איסלנד

טיולי אופנועי שלג מירדאלסיוקול הוא טיול יומי כאשר אתם מגיעים לנקודת המפגש בעיר מרייקיאוויק ומשם אוספים אתכם לכיוון מירדאלסיוקול אחד הקרחונים הגדולים ביותר בכל איסלנד.

לאחר נסיעה קצרה אתם מגיעים לאופנועי השלג, אין איזו דרישה מיוחדת כדי שאפשר יהיה לרכב על האופנוע, לא צריך רישיון מיוחד מלבד רישיון נהיגה בתוקף וכמובן נהיגה באופנוע שלג היא החל מגיל שמונה עשר מעבר לזה  כמעט כל אחד כשיר יכול להצטרף לנסיעה. 

לאחר כמה דקות של הסברים בעיקר על נושא הבטיחות אתם עולים על האופנוע ומתחילים להתרגל לרעיון של הנהיגה עליו, נהיגה על אופנוע שלג היא לא עניין מסובך כלל , יש לכם דוושה אחת של גז ודוושה אחת למעצור. 

לאחר כמה דקות שהתרגלת לכלי שלכם ואתם שולטים בו יוצאים לסיור אל עבר הקרחונים המדהימים והנופים הבלתי נתפסים שיש באזור, בעת הסיור אתם מרגישים שילוב של אדרנלין מצד אחד ורוגע ושלווה מצד שני.

כמובן שמגיעים לאתרים מעניינים עוצרים והמדריך מסביר על המקום והאזור, זה גם הזמן שלכם להוציא את המצלמות ולתעד לעצמכם את הנופים המדהימים כדי שתוכלו להיזכר בהם שנים קדימה ולהראות לחברים והמשפחה את הנופים המהממים של איסלנד.

הסיור עצמו הוא פשוט כיף טהור הנהיגה על אופנוע שלג באיסלנד ברקע הנוף המדהים היא פשוט חוויה שתזכרו כל החיים כאחת החוויות הטובות שרק אפשר רגע השיא של הטיול הוא כאשר מגיעים לראש הקרחון (Mýrdalsjökull), האזור בו אתם נוסעים הוא מלא באטרקציות נוספות שאתם יכולים לקחת בחשבון בהמשך הדרך.

איך עושים טיולי אופנועי שלג מירדאלסיוקול איסלנד

כיום שהאטרקציה הפכה להיות כל כך פופולרית ובצדק תוכלו למצוא כמה חברות שמעניקות את השירות של טיולי אופנועי שלג מירדאלסיוקול.

מומלץ לדאוג להזמין את האטרקציה עוד בזמן שאתם מתכננים את הטיול מפני שזהו טיול שלוקח יום שלם לפחות כך שרוב הסיכויים שלא תוכלו לעשות אטרקציות נוספות באותו יום והאמת רוב הסיכויים שגם לא ישאר לכם כוח מפני שזאת חוויה ארוכה והנסיעה על אופנוע שלג לאורך זמן יכולה לעייף מה גם שאתם חווים כל כך הרבה נופים מיוחדים שהראש שלכם יהיה עדיין עסוק בלעכל את התמונות הרבות שראיתם.

תוכלו לבחור בין שתי מסלולים כאשר הראשון עורך שלוש שעות והשני עורך עשר שעות, יכול להיות שעשר שעות נשמע הרבה זמן ובאמת זה לא מתאים לכל אחד אך אם אתם יכולים להרשות לעצמכם מומלץ מאוד לבחור במסלול של עשר שעות כולל עוד הרבה אטרקציות ומקומות שלא כדאי לפספס.

מתכננים טיול לאיסלנד? מחפשים חוויות מרגשות? כל מה שחשוב לשאול על טיול אופנועי שלג מירדאלסיוקול

כן זה בטוח מאוד, אופנועי שלג מירדאלסיוקול נערכים כבר שנים רבות תוך הקפדה משמעותית על הביטחון של המשתתפים, אין לכם מה לחשוש זוהי חוויה מדהימה ובטוחה ביותר.

טיול אופנועי שלג מירדאלסיוקול יעלה לכם לטיול הקצר יותר של שלוש שעות  675 שקלים, הסיור הארוך יותר שהזמן שלו הוא עשר שעות יעלה לכם 850 שקלים, אין ספק שהאטרקציה מחזירה לגמרי את התמורה על ההשקעה.

לא כל מה שאתם צריכים זה רישיון נהיגה בתוקף, כמו כן שימו לב נהיגה על אופנוע שלג באיסלנד היא החל מגיל שמונה עשרה.

כמובן זאת אחת המטרות הראשיות של הטיול, אתם רואים כמעט לכל אורך הדרך קרחונים ענקיים כאשר רגע השיא של הטיול הוא כאשר אתם מטפסים עם אופנועי השלג על אחד הקרחונים הגדולים ביותר באיסלנד.

לחזור למשהו ספציפי?